درباره ی ما

با سلام

خط مشی واهداف تولیدی کیف حاصل

تولیدی کیف حاصل ازبدوتاسیس تا کنون در زمینه تولیدمحصولات خودتلاش می کندبازارهای داخلی وکشورهای همسایه رابه طورکامل دردست بگیردکه این امردرحال محقق شدن میباشد.

این شرکت با استفاده از نتایج تحقیق های بازار و کارشناسی مداوم سلیقه و خصوصیات مردم  ، اقدام به طراحی و تولید محصولاتی منطبق با نیازهای بازار می نماید.

یکی دیگرازاهداف ماتوسعه و ارایه محصولات متنوع در بازاررقابت کیف ،ایجاد و بکارگیری مزیتهای رقابتی، داشتن حس مسوولیت و تعهد به بهبود مستمر و ارتقاء عملکرد و کیفیت ارائه خدمات میباشد.ضمناتعهد به ایجاد محیط کار سالم و مناسب برای پرسنل و اتخاذ تصمیمات و برنامه ریزی های کارا در جهت ایجاد انگیزش ، رشد و افزایش روزافزون دانش فنی منابع انسانی در تمام واحدها،لحاظ گردیده است. توسعه برندکیف حاصل، ارتباط دو منظوره درجهت رفاه حال مشتریان گرامی و ایجاد ارتباط مناسب  در جهت برآوردن نیازهای آنان و پاسخگویی فراگیر در کوتاهترین زمان ممکن،یکی ازبرنامه های مامیباشد. انجام تعهدات در رابطه با مسوولیت اجتماعی و رعایت مسایل زیست محیطی،دیگربرنامه اجرایی این مجموعه میباشد. این شرکت با به کار گیری  متخصصان و کارشناسان زبده ایرانی و با استفاده از آخرین تکنولوژی های تولید ، همواره کوشیده است محصولاتی منطبق با بالاترین استانداردهای جهانی را روانه بازار کند.

تولیدی کیف حاصل با توانمندی برتر و منابع علمی و قدرتمند در زنجیره تامین کیف و پیشینه درخشان در این صنعت تلاش می کند با اتکا به اجرای دقیق سیاست های ازپیش تعیین شده و با برقراری نظام مدیریت کیفیت بر مبنای استانداردهای روز دنیا برای حرکت در مسیر تعالی و نیل به اهداف خود.گام بر داردما سعی داریم تا لوکس بودن،وبهترین را از طریق تولید حرفه ای محصول برای مشتریان  به تصویر بکشیم.افزایش ظرفیت های تولید و رسیدن به خودکفایی کامل،وهمچنین حضور درخشان و افتخار آمیز دربازاربه عنوان یک برند ایرانی یکی ازاهداف اصلی مامیباشد.

تلاش بی وقفه متخصصان این شرکت تولید محصولاتی درجهت بالابردن رضایت مشتریان می باشد.

تلاش گروه تولیدی حاصل ،صداقت در فروش، اعتماد به توانمندی نیروهای ایرانی و دانش مداری، ارزش های ویژه ای هستند که سبب شده اند این گروه به یکی از  برند های اصلی دارای عمده ترین سهم بازار محصولات کیف در ایران بدل گردد.

-تحکیم جایگاه شرکت به عنوان یک برند معتبر و تلاش مستمر در جهت دستیابی به بازارهای جهانی،عزم راسخ در بهبود مداوم از طریق استقرار نظام مدیریت کیفیت  با الگو گیری از مدلهای طراحی شده ، لوکس وجهانی،انجام فعالیت های تحقیق و توسعه با هدف نوآوری و ارائه محصولات جدید ، خدمات بدون نقص و کاهش هزینه های عملیات.

-توجه متوازن به نیازها و انتظارات کلیه ذینفعان تولیدی حاصل،اعتقاد به اصل مشتری مداری، ازطریق ارائه محصولات متنوع باکیفیت بالاوقیمت قابل قبول وبرخورداری ازشبکه خدماتی پس ازفروش گسترده و آموزش دیده متناسب با فعالیت های شرکت.

-درک و اشاعه اهداف و خط مشی کیفیت در تمامی سطوح و توسعه تمام کارکنان شرکت و پایبندی به اجرای آن

-اعتقاد به نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه و تلاش در جهت حفظ کرامت این سرمایه از طریق بکارگیری اصول توسعه منابع انسانی و پایبندی به نظم و انضباط به عنوان شاخص ترین ویژگی تولیدی حاصل   

-طراحی و تولید محصولاتی با رعایت استانداردهای بین المللی که نشان دهنده فرهنگ غنی ایرانی اسلامی باشد

مدیریت تولیدی حاصل با ایجاد بستری مناسب و محیطی فعال و پویا در جهت حفظ روحیه برتری شرکت توسط همکاران، خود را متعهد به کلیه اهداف و اصول فوق دانسته و همواره فعالیت ها و استراتژی های شرکت  راتوسط همکاران ، مورد کنترل و بازنگری قرار میدهد.دراین راستاسیاست اصلی ،وهدف نهایی رارضایت مشتری وکیفیت محصولات ارئه شده می داند.با امیدبه اینکه ازابتداتاکنون توانسته باشیم نیازاصلی وتمامی سلیقه های مشتریان عزیزرامحقق کرده باشیم.منتظرانتقادات وپیشنهادات شماسروران گرامی درخصوص کلیه خدمات این شرکت میباشیم.ماخدمت گذاران درعرصه تولیدکیف حاصل باتمام توان بانگرش به افقهای دوردست وبرندشدن درعرصه جهانی تلاشهایمان را مضاعف خواهیم کرد.

                                                                                                     سپاس- مدیریت حاصل

 

 

 
ارسال